-10%

Тумба Вінтаж консольна 60 см з умивальником Frame (Аліканте)
12 663 ₴
11 396,70 ₴
- В наявності 6 од.
- Код: АР000040257
+380 (96) 930-20-16
Київстар (Viber) Иринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тумба |
| Габарити | 60*85*45 |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Аліканте |
| Комплектація (комплект поставки) | гарантійний талон |
| Ширина | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 396,70 ₴







