Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 417 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тумба |
| Габарити | 60*85*41,7 |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Білий |
| Колір фасаду | Білий глянець |
| Комплектація (комплект поставки) | Тумба Умивальник Гарантійний талон |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 070,10 ₴






