-25%

Тумба Акцент сірий мармур Підлогова 60 см з умивальником Альфа
19 312 ₴
14 484 ₴
- В наявності 6 од.
- Код: АР000040160
+380 (96) 930-20-16
Київстар (Viber) Иринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 417 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тумба |
| Габарити | 60*85,2*41,7 |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Сірий мармур |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 484 ₴









