Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пенал |
| Висота | 1750 мм |
| Габарити | 400*1750*355 |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 355 мм |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація (комплект поставки) | Фасад: 16 мм МДФ Боковини: 16 мм ДСП Меблі покриті трьома шарами ґрунту та пофарбовані двома шарами поліуретанової фарби італійського виробництва Kemichal Фурнітура сертифікована та відповідає європейським стандартам якості Полиці з ДСП У нижній шафі 1 по |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 117,10 ₴







