Лійка стельова ультратонка FUTURA GOLD (25 см) Золото
Комплектація
- лійка ультратонка квадратна 25 на 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Futura |
| Країна виробник | Польща |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Матеріал насадки | Латунь |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Кількість режимів струменя | 1 |
| Діаметр душового диску | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові функції | |
| Система очищення | Так |
| Функція економії води | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |
| Можливість зміни кута нахилу | Так |
| Комплектація верхнього душу | |
| Шарнір | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 645 ₴






