-10%

Тумба "Класік 2019" (білий колір) з умивальником "Lila" 100 см NEW
16 415 ₴
14 773,50 ₴
- В наявності 6 од.
- Код: АР000080962
+380 (96) 930-20-16
Київстар (Viber) Иринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тумба |
| Габарити | 100*85*48 |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Білий |
| Сифон | З діаметром підключення 50 мм, купується окремо |
| Фурнітура | Hettich |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 773,50 ₴









