Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пенал |
| Габарити | 350*1650*300 |
| Гарантія | 3 роки |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація (комплект поставки) | Фасад: 16 мм МДФ Боковини: 16 мм ДСП Меблі покриті трьома шарами ґрунту та пофарбовані двома шарами поліуретанової фарби італійського виробництва Kemichal Фурнітура сертифікована та відповідає європейським стандартам якості Полиці з ДСП У нижній шафі 1 по |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 650,30 ₴



